hulk - smash up
Добави в колекция (129)
играта се играе със стрелките (като оправление) и ctrl - скок SPACE - удар ...целта е да разрушите сградите , като се пазите от минаваштите превозни средства , танкове и хиликоптери , като за разрушаването на сградите имате време! УСПЕХ !!!
- Показвания: 80975
- Коментари (8)
Още от Екшън игри
Danmaku
Castle Clout
Super Sloth Bomber
Разбивач на замъци - Castle smasher
Captain Zambo-Mission Storm
Platcore





rafael