kalina111200

 • kalina111200 a.k.a. kikito

  офлайн

  Pyce, 21 г.

  • Коментари: 7, Регистрирана на: 19 Dec 2010 12:08, Последна активност: преди 10 години
 • Стена
 • Игри
 • Видео
 • Бележки

kalina111200 коментира

(party) mn e qko kato im hvar4at so polite mi le liubimate 4ast (y) (h)

преди 11 години

kalina111200 добави в колекцията си

преди 11 години

kalina111200 добави в колекцията си

преди 11 години

kalina111200 добави в колекцията си

преди 11 години

kalina111200 добави в колекцията си

преди 11 години

kalina111200 добави в колекцията си

преди 11 години

kalina111200 добави в колекцията си

преди 11 години

kalina111200 коментира

mn tapo ima prekaleno nenujna informaciq no e stanalo dobre (n):)

преди 11 години

kalina111200 добави в колекцията си

преди 11 години

kalina111200 добави в колекцията си

преди 11 години

kalina111200 следва

Няма намерени.

 

Последователи на kalina111200

Няма намерени.