stoyan1990
- Стена
- Игри
- Видео
stoyan1990 коментира
i kakvo i e qkoto?.... super skapano upravlenie
.Da samo muzikata e gotina ![]()
преди 14 години
stoyan1990 коментира
Добър замисъл на играта но ако планетата несе въртеше чрез мишката а със стрелките,щеше да е по-добра
… Вижте повече
преди 14 години




