Submachine 6: The Edge
Трябва да излезнете от бункера, в който сте попаднали. Ако се съди по ова, което ще намерите други преди вас не са успели. Намерете предметите и ги поставете на правилните места
Управление: мишка
- Показвания: 28397
- Коментари (11)
- Коментари
-
1
pavlikenii
преди 15 години
prekaleno lesa
-
2
krasi111
преди 15 години
i http://www.youtube.com/watch?
v=PclJFR8I59E&feature=BF&playnext=1&list=QL&index=2

good bye. -
3
krasi111
преди 15 години
http://www.youtube.com/watch?v=-Ai6pgNDNxw
-
4
krasi111
преди 16 години
typoooooooooooooooooooooooooo
-
5
rado98
преди 16 години
tomaszlatev,ozmog,vikito911 играта вообще не е тъпа а дори си е една от най-яките куест игри а пък какво ви пречи първа да помислите преди да пишете че е тъпа
-
6
vikito911
преди 16 години
typa typa typa
-
7
varkolak2
преди 16 години
ето кок се минава 1 етап то ви завежда в една стая вие трябва да дълнете лоста и влизате в стаята и натискате на седалката или горе после излизате
и слагате всички предмети в горната част на калбото и минавате у другата стая натискате червеното калбо и минавате в другата стая и наискате там
на таблото кода е Важно само на първия ред само единици и минавате на
татък -
8
dzagi
преди 16 години
tva e nai gotinata igra na sveta a pak i naistina nqmate kapka mozuk tq e super lesna ZA NQKOI OT NAS
-
9
ivanov
преди 17 години
Играта е много интересна.Веднага коментирате, че е тъпа защото ви мързи да мислите!Нямате капка мозък в главите май
? -
10
ozmog
преди 17 години
ko se prai tuka we tapaaaaaaaaa
Моля, влезте в акаунта си за да пишете коментар.
Още от Куест игри
Намери червения бутон 3
Законите на Мърфи 3
Хаос в климата
Играта на Сони
Роден с късмет
Stoneage Sam 2 - Ice Age




